Оплата

Який порядок оплати?
Для того, щоб автор почав виконувати вашу роботу, Ви повинні внести задаток за допомогою картки Visa/Master будь-якого банку України у вашому особистому кабінеті.

Усі замовлення оплачуються через "Безпечну угоду".

Дипломні (магістерські, бакалаврські) та дисертації можна оплачувати окремо за розділами.

Термінові замовлення можуть вимагати 100% передоплати.
Докладніше
Як оплатити роботу?
Після того, як вашу роботу оцінюватимуть наші автори, у вашому особистому кабінеті в інформації про замовлення з'явиться блок "Оплата", де ви зможете внести оплату картками Visa/MasterCard.

Ми використовуємо одну з найпопулярніших в Україні систем інтернет-еквайрингу, яка гарантує 100% безпеку під час оплати банківськими картками.
 
До того ж наша система інтернет-еквайрингу має одну з найменших комісій на ринку користувача,
Докладніше
Від чого залежить остаточна ціна?
Від складності завдання. Навіть якщо ви із одногрупниками замовите подібні роботи, то не факт, що у вас будуть однакові ціни. Замовлення зі складнішим завданням коштуватиме дорожче.

Від термінів написання. Особливо відчутний вплив терміну на вартість - у пікові сезони перед сесіями. Ми завжди підбираємо вам автора із оптимальною ціною та якістю. Але у такі періоди автори фізично не встигають братися за нові замовлення і ми змушені підключати авторів із більш високими цінами. Тому якщо ви замовите роботу раніше хоча б на пару днів, ніж решта студентів, ви можете зекономити сотні або навіть тисячі гривень.

Ваш ВУЗ та перевірка на плагіат. Ні для кого не секрет, що в деяких ВУЗах вимоги до написання робіт значно вищі. Особливо це стосується тих навчальних закладів, де запустили нові системи перевірки на плагіат. Нас не лякають такі системи, але потрібно розуміти, що автори витрачають значно більше часу на підготовку робіт такого рівня, і, відповідно, вартість написання буде значно вищою.
Докладніше

Догори