Реклама на сайті

 У світі важко уявити життя без реклами. Реклама - одна з найбільш популярних послуг у світі, вона присутня всюди і привертає нашу увагу і на вулиці, і на роботі і навіть вдома. Будь-яка послуга та будь-який товар потребують реклами, адже реклама - це найефективніший спосіб інформування потенційних клієнтів про товари та послуги, це найпотужніший інструмент для просування будь-чого.

Варіантів інформування потенційних клієнтів існує безліч, а, виходячи зі способів розміщення, рекламу можна розділити на кілька напрямків - зовнішня реклама, внутрішня реклама, реклама в ЗМІ, інтернет реклама і т.д. Інтернет реклама дозволяє рекламувати свій продукт у мережі інтернет, наприклад, на сайтах, форумах, соціальних мережах. Різновид інтернет реклами досить великий. Серед особливо поширених видів інтернет реклами можна виділити контекстну рекламу, банерну рекламу та тизерну рекламу.

Контекстна реклама є текстовими оголошеннями, які показуються інтернет користувачам на сторінках сайтів і на сторінках видачі результатів пошукових систем (наприклад, Google, Bing, Yahoo).

Тизерна реклама являє собою рекламні оголошення, які складаються з тексту і картинок, що по суті є сукупністю графічної та контекстної реклами, і є досить непоганим способом залучення трафіку на сайт. Створення тизерної реклами (створення тизерів) ґрунтується на поєднанні тексту, що інтригує, і красивої картинки, що й має заінтригувати інтернет користувача і підштовхнути його перейти на рекламований ресурс. Тизери бувають статичні та анімовані. І хоча анімовані тизери більшою мірою привертають увагу і відповідно можуть дати найкращий результат, потрібно пам'ятати, що незалежно від того який вид тизера Ви збираєтеся використовувати - анімовані або статичний, в тизерах важлива як графічна складова, так і текстова. Тому, підбираючи текст для тизера, потрібно враховувати цю особливість, завдяки якій можна поліпшити ефективність статичного тизера, так і не отримати бажаного результату від анімованого.

Банерна реклама - це рекламування продукту чи послуги з допомогою графічного зображення (елемента), іменованого баннером. Банерна реклама є одним із найпопулярніших і найефективніших способів реклами в мережі інтернет для залучення великої кількості якісних відвідувачів на рекламований веб ресурс. Різноманітність банерної реклами дуже велика, тому за допомогою лише розміщення банерів можна повністю задовольнити всі потреби клієнта щодо виведення нового продукту/товару/послуги на ринок, анонсування акцій, заходів, унікальних пропозицій, знижок, підвищення впізнаваності бренду тощо. Банери, що використовуються, можуть бути статичними (банери, в яких відсутня анімація) і анімованими, створюються в графічних форматах JPG і PNG для статичних банерів, а для анімованих банерів використовуються формати Flash і GIF.

 
 

Банерній рекламі притаманні такі переваги:

- добре прогнозований результат;

- прозорість ціноутворення;

- широке охоплення аудиторії;

- Яскрава візуалізація рекламованого продукту (використання інтерактиву та анімації).

Рекламний відділ Біржі Фріланса Diplom.UA пропонує послуги з розробки та розміщення банерної реклами. На сторінках сайту Diplom.UA Ви можете розмістити рекламну інформацію у вигляді банерів. До того ж, розмістити Ви можете як наявний у Вас банер, так і замовити створення банеру для розміщення на сайті. Вартість розміщення банерів на сайті залежить від періоду розміщення реклами, формату банерів та місця розміщення банерів на сайті.

З питань розміщення на сайті банерної, тизерної та контекстної реклами, а також рекламних статей звертайтесь на e-mail: pr@diplom.ua

Фріланс Біржа Diplom.ua – якісний майданчик для отримання цільової аудиторії.

Догори