Гарантії

 

Наші гарантії

Офіційно

 1. Офіційна діяльність. Компанія працює згідно КВЕД 63.99: “Надання інформаційних послуг: надання послуг з пошуку інформації за винагороду або на основі контракту”.​​​​​​​
 2. Офіційний договір. Факт оплати за замовлення підтверджує прийняття обома сторонами публічної оферти, яка згідно українського законодавства має таку ж юридичну силу, як і підписання письмового договору.
 3. Офіційний платіж. Оплату за замовлення приймаємо у безготівковій формі. Ваша квитанція про оплату є офіційною гарантією заключення договору.

Конфіденційно

 1. Ваші дані захищено. Ми дотримуємося законодавства України щодо обробки персональних даних. Ознайомитеся з нашою політикою конфіденційності.
 2. Ваш викладач про вас не дізнається. Ми не будемо давати виконувати вашу роботу викладачам із вашого ж ВУЗу. Просто вкажіть при замовленні ваш навчальний заклад.
 3. Безпечні платежі. Для прийому оплати з усіх банківських карт України ми використовуємо систему еквайрингу, яка гарантує безпечне проведення операцій. Для оплати у Вашої картки має бути піднятий інтернет ліміт на оплату онлайн.
 4.  

Без плагіату

 1. Ніяких скачаних робіт. Навіть якщо клієнт вказав, що перевірки на плагіат у його ВУЗі не буде, наш відділ якості все-рівно перевірить з якою унікальністю виконав завдання автор. Лише унікальні роботи.
 2. Ніяких шаблонів. Автори виконують замовлення повністю "з нуля" згідно вимог вашого наукового керівника та стандартів вашого ВУЗу.
 3. Перевірка на плагіат – не проблема. Нас не лякають жодні системи перевірки на плагіат. Наші автори можуть виконати роботи, які відповідатимуть будь-яким вимогам. Головне – одразу вказати ці вимоги при замовленні. Ви можете вказати відсоток унікальності роботи та свою систему для перевірки антиплагіату.

100% гарантія

 1. Все по методичці. Автори читають вимоги у ваших методичних вказівках перш ніж оцінити вартість роботи. І виконують завдання згідно кожного пункту вимог. Тому обов'язково прикріплюйте ваші методички при замовленні. Працюємо тільки по безпечній угоді.
 2. Ми з вами до кінця. Ми будемо доробляти роботу доти, поки ваш науковий керівник не прийме вашу роботу. Тільки потрібно врахувати: якщо викладач змінить початкове завдання або затверджений план - то такі зміни вже можуть потребувати додаткової доплати.
 3. Повернення коштів. Якщо ж по якихось причинах наш автор не зможе виконати роботу згідно зауважень вашого керівника - ми повернемо вам ваші кошти.

Догори