Партнерська програма

Умови участі у партнерській програмі

Шановні клієнти та гості нашого сайту. Якщо Ви перейшли на цю сторінку – це означає, що Вас цікавить співпраця та партнерство з нашою командою. Для Вас ми підготували докладний опис. Давайте розглянемо його.

 

 Для початку співпраці та отримання всієї потрібної інформації, Вам потрібно буде пройти реєстрацію на нашому сайті. Після цього у Вас з'явиться доступ до особистого кабінету. У ньому Ви зможете автоматично отримати реферальне посилання, переглянути кількість своїх рефералів, кількість переходів та замовлень за Вашим реферальним посиланням. 

 

Всі переходи за Вашим реферальним посиланням будуть приносити Вам прибуток. При переході на посилання, біржа Diplom.UA встановлює cookies для збереження приналежності користувача за певним партнером. При реєстрації користувача та виконанні замовлення сума винагороди нараховується на рахунок в обліковому записі партнера.

На даний момент максимальна винагорода за програмою 15% нашого прибутку. Партнерські нарахування відбуваються у гривні. Виплати робимо на картку Visa/Master UAH будь-якого банку України. Мінімальна сума виплат 100 грн.

 

Всю інформацію щодо обмінів, нарахування та переходів Ви можете контролювати у своєму Профілі. Якщо у Вас залишилися питання або є пропозиції, пишіть нам у чат. Наші оператори проконсультують Вас з будь-яких питань, що Вас цікавлять.

 

На сьогоднішній момент є 5 рівнів партнерської програми. Все залежить від загальної суми замовлень за Вашим реферальним посиланням. Чим більше замовлень, тим більший % від нашого прибутку Ви отримуватимете. При досягненні певного рівня він закріплюється за Вами на весь час або поки не виросте.

 

Приклад розрахунку винагороди за партнерською програмою

Ваш партнерський процент 15% від прибутку нашого сервісу. Прибуток сервісу завжди фіксований і становить 15% від платежу за безпечною угодою.

Приклад розрахунку – реферал Замовник

Користувач замовник зайшов на сайт за Вашим партнерським посиланням.

Які нарахування Ви отримаєте (роль замовник):

  • Після успішної реєстрації даного користувача Ви отримаєте 20 грн.
  • Після створення першого замовлення користувачем Ви отримаєте 20 грн
  • Після оплати замовлення через безпечну угоду Ви отримаєте 15% від прибутку сервісу. Наприклад, замовлення сплачено на суму 5000 грн. Комісія біржі Diplom.UA – 750 грн (15 % від суми). Ви отримаєте 112 грн. 50 коп.

Разом сума Ваших нарахувань за користувача (реферат замовник) складе 152 грн. 50 коп.

Приклад розрахунку – реферал Виконавець

Користувач Виконавець зайшов на сайт за Вашим партнерським посиланням.

Які нарахування Ви отримаєте (роль Виконавця):

  • Після успішної реєстрації даного користувача Ви отримаєте 20 грн.
  • Після взяття в роботу першого замовлення користувачем Ви отримаєте 20 грн
  • Після виплати замовлення через безпечну угоду Ви отримаєте 15% від прибутку сервісу. Наприклад, замовлення сплачено на суму 5000 грн. Комісія біржі Diplom.UA – 750 грн (15 % від суми). Ви отримаєте 112 грн. 50 коп.

Сума Ваших нарахувань за користувача (реферал виконавець) становитиме 152 грн 50 коп.

Додаткові партнерські нарахування

Так, так, це ще не все. При купівлі будь-якої з додаткових послуг - обліковий запис PRO, купівля рекламної позиції у списку виконавців, виділенні замовлення Ви також отримуватимете відсоток від комісії нашого сервісу.

Догори