Як замовити роботу?

Як замовити роботу?
Потрібно просто оформити заявку.

Далі очікуйте перевірки Вашого замовлення модератором.

Докладніше
Чи обов’язково мати методичку і де її беруть?
Якщо у Вас нема методички, то наші автори можуть виконати роботу по стандартних вимогах. Але якщо потім виясниться, що вимоги Вашого ВУЗу відрізняються - то можливі платні доробки. Тому краще відразу надати вашу методичку.
Методичні вказівки по написанню роботи повинен надати методист на кафедрі або ваш науковий керівник.
Докладніше
Скільки часу потрібно на написання моєї роботи?
Роботу виконають за ту кількість днів, яку ви вкажете у замовленні.

Але! Врахуйте, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не зволікайте з внесенням передоплати.

Також термін виконання збільшується на таку кількість днів, скільки було витрачено на очікування критичних відповідей від замовника. Наприклад, якщо виконавець надіслав замовнику план на затвердження, але замовник не давав "добро" виконання роботи з цього плану протягом 5-ти днів, то термін написання триватиме відповідно п'ять днів.
Докладніше
Чи зможу я спілкуватися з автором?
Так, ви зможете спілкуватися з автором через внутрішній чат у вашому особистому кабінеті.
 
Автор відповість на будь-які ваші питання щодо роботи.
Докладніше
Я залишив заявку. Коли мені передзвонять?

Після оформлення замовлення та проходження модерації необхідно дочекатися пропозицій із ціною від виконавців. Усі сповіщення про пропозиції з ціною надходять на пошту та в Telegram.

Зазвичай, відповідь на нетермінові роботи зазвичай надходить протягом дня. По термінових роботах – протягом кількох годин.

Докладніше
Де знаходиться Ваш офіс?
Біржа Diplom.UA - це online-сервіс, який спрощує співпрацю між замовниками і виконавцями наукових робіт. Наші основні зусилля спрямовані на розробку розумної ІТ-системи, при якій всі процеси, починаючи від реєстрації автора і до закінчення навчання студента у ВУЗі - були під контролем і повністю автоматизовані. В результаті співпраці, клієнт повинен вчасно отримати якісну роботу, а автор - гідну оплату за свою працю.

Ми вирішили не витрачати гроші на те, що не дає клієнту ніякої користі. Саме тому відмовилися від красивого офісу на користь доступних цін та якості.
Докладніше
Ви виконуєте термінові замовлення?
Так, ми виконуємо термінові замовлення. При оформленні замовлення вкажіть дату, до якої потрібна робота, та експерти орієнтуватимуться на неї.
Докладніше

Догори