Доробки

Мені знадобилися доробки, що робити?

Достатньо написати автору у чаті про те, що викладач попросив доопрацювати роботу. Якщо доробки будуть у рамках завдання роботи, то автор зробить їх безкоштовно. Якщо ж доробки не входять у рамки завдання, то вони обумовлюються у вільній формі з виконавцем роботи та виконуються за додаткову плату.

Докладніше
Виконавець відмовляється робити доробки

У цьому випадку вам слід переконатися, що доробки входять до роботи. Переконавшись, можна подати заявку до Арбітражу системи. У цьому випадку суперечка буде вирішена за допомогою арбітрів сервісу "Diplom.UA". 

Докладніше
Скільки коштує доробка мого замовлення?

Додаткові платні доробки замовлення можна надати виконавцю, який писав Вашу роботу. У даному випадку ціну на доробку визначатиме виконавець роботи. Якщо ціна влаштує замовника, то доробка буде зроблена в рамках одного замовлення. 

Але що робити, якщо ціна на доробку роботу не влаштовує? 

В даному випадку можна зробити нове замовлення, а в полі "Тип роботи" вибрати "Доробки". Завантажити роботу та точно описати завдання. Після публікації замовлення модератором усі виконавці біржі Диплом.ЮА зможуть оцінити вартість доробки до Вашого замовлення. Замовнику залишиться лише вибрати автора із прийнятною ціною.

Докладніше
Викладач не прийняв доробки, як бути?

Необхідно написати виконавцю замовлення про те, що доробки не було прийнято та попросити переробити доробку згідно з коментарями викладача. Важливо розуміти, що процес здачі роботи залежить багатьох чинників, куди виконавець замовлення вплинути неспроможна. Тому комунікація та зворотний зв'язок між замовником та виконавцем - запорука правильного та успішного результату. У разі будь-яких питань замовник може звернутися до Арбітражу системи.

Докладніше

Догори